П`ятниця, 16.04.2021, 05:49
Вітаю Вас Гость | RSS

...

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Форма входу
Пошук

ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП

2019-2020 н.р.

 ДОСЯГНЕННЯ В НАВЧАЛЬНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

- Білецька Аліна - ІІІ місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, ІІІ  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади  з історії, І місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади  з фізики, ІІ місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології, ІІ місце   в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства,  І місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії, І місце в мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка.

- Губський Вячеслав II місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури.

- Пересада Анастасія- ІІ місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики.

- Холод Софія - І місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, ІІІ місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури.

- Яковенко Дар`я - ІІІ місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії

- Павлюченко Інна - ІІІ місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови.

- Ковальов Євген - ІІІ місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

- Супрун Євгенія - ІІІ місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

- Губська Дар`я - І місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства

- Бистрай Яна - І місце  в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії.

- Шаповал Поліна - ІІІ місце в обласному етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт "Валеологічна культура - ХХІ століття."

 

    ДОСЯГНЕННЯ В СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Команда школи посіла ІІІ місце з бігу на 100 м. у Спартакіаді допризивної молоді "Під покровом Божої Матері"

Команда посіла ІІ місце в загальному заліку у змаганнях з легкоатлетичного чотириборства в рамках районної Спартакіади "Спорт протягом життя"

     ДОСЯГНЕННЯ В ХУДОЖНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Команда школи зайняла ІІІ місце в Всеукраїнському інтелектуально-розважальномуконкурсі "Правничі ігри - 2019"

Бабенко Софія - зайняла І місце у відео-флешмобі "Іду душею до Тараса", у номінації "Виконання поезій Т.Г. Шевченка".

Ладоненко Дар'я - зайняла ІІІ місце у відео-флешмобі "Іду душею до Тараса", у номінації "Виконання поезій Т.Г. Шевченка".

Давидов Олександр - зайняв ІІ місце у Всеукраїнському виставці - конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" за роботу "Рибка".

Фото дня
Наше опитування
Оцініть від 1 до 5 наші шкільні заходи...
Всього відповідей: 176
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
СЛОВА ДОПОМАГАЮТЬ
ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
PISA-2018
БЕЗПЕКА ТА ДОВІРА

Copyright MyCorp © 2021