Понеділок, 22.10.2018, 07:24
Вітаю Вас Гость | RSS

...

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Пошук

ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП

2017-2018 н.р.

       ДОСЯГНЕННЯ В НАВЧАЛЬНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

- Ольховська Катерина III місце в  районному Фестивалі ораторського мистецтва.

- Білецька Аліна IІ місце в II етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, І місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії, української мови.

- Холод Софія IІI місце в II етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка.

- Микитченко Анастасія І місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики, ІII місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови, біолгогії.

- Ковальов Євген ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії, фізики, ІII місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, біології.

- Катрич Карина І місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з математики, правознавства, англійської мови.

- Колєснік Роман ІII місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії.

- Губський В'ячеслав І місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії, III місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови.

- Китриш Антон ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови.

- Шаповал Поліна II місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології.

- Павлюченко Інна III місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови.

- Сиротенко Яна I місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства, III місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови.

      ДОСЯГНЕННЯ В СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

- Команда школи (молодша група) посіла ІІ місце в районному краєзнавчому практикумі.

- Команда школи посіла ІІ місце в районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м'яч" серед команд 2006 н.р.

- сім'я Козаченко за III місце в районному фестивалі "Мама, тато, я - спортивна сім'я".

- Іванов Артем за III місце з тактичної медицини під час проходження навчально-польових зборів.

- Іванов Артем за III місце з метення гранати під час проходження навчально-польових зборів.

- Іванов Артем за III місце з підтягування у висі під час проходження навчально-польових зборів.

- Команда школи посіла ІІI місце в районній екологічній грі "Екологічний бумеранг".

 

     ДОСЯГНЕННЯ В ХУДОЖНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

- Шуміліна Анна 3 клас II місце у міському конкурсі вокального співу «Таланти дітей рідного міста» з нагоди Дня міста.

- Козаченко Аніта 4 клас III місце у міському конкурсі вокального співу «Таланти дітей рідного міста» з нагоди Дня міста.

- Микитченко Поліна за II місце (I номінація) у міському конкурсі читців "Іду душею до Тараса".

- Яловой Ілля за I місце в районному конкурсі "Книгоманія-2018"  

- Заєць Аріна III місце в районному конкурсі "Перший крок".

 

2016-2017 н.р.
        ДОСЯГНЕННЯ В НАВЧАЛЬНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
- Світлична Тетяна І місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови та літератури, хімії.
- Ковальова Світлана І місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови та літератури, математики, української мови, хімії, фізики, інформаційні технології.
- Микитченко Анастасія ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії.
- Ковальова Світлана ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, англійської мови.
- Ковальова Світлана III місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології.
- Пересада А. І місце в районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика.
- Білецька А. 6 клас, Катрич К. 10 клас ІI місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка.
- Ковальов Євген  ​I місце в II етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка.
- Колєснік Анна II місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології.
- Колєснік Анна III місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з екології.
- Сиротенко Яна III місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства, біології.
- Малахай Альона ​I місце в II етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства.
- Ольховська Катерина III місце в районному етапі конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН в секції історія України.
    
ДОСЯГНЕННЯ В СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
- Команда школи посіла ІІІ місце на станції "Історичне краєзнавство" в районному краєзнавчому практикумі.
- Команда школи посіла І місце на станції "Якість води" в районному краєзнавчому практикумі.
- Команда школи посіла І місце на станції "Етнографія" в районному краєзнавчому практикумі.
- Команда школи посіла І місце на станції "Лікарські рослини" в районному краєзнавчому практикумі.
- Команда школи посіла ІІ місце з підтягування у висі, в рамках Спартакіади допризовної молоді "Під Покровом Божої матері".
- Команда школи посіла І місце у загальному заліку Спартакіади допризовної молоді "Під Покровом Божої матері".
- Кравцов Дмитро посів ІІI місце з підтягування у висі, в рамках Спартакіади допризовної молоді "Під Покровом Божої матері".
- Виздога Анастасія посіла ІІI місце  в районних змаганнях зі спортивного орієнтування в особистому заліку серед дівчат.
- Злаговану Катерина посіла ІІI місце  в Чемпіонаті району з техніки пішохідного туризму в особистому заліку серед дівчат.
- Команда школи посіла ІІI місце в районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м'яч" серед хлопців 2006 р.н.
- Команда школи посіла ІІ місце в Чемпіонаті району з техніки пішохідного туризму.
- Команда школи посіла ІІI місце у районних змаганнях з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів I групи в рамках районної Спартакіади "Спорт протягом життя".
- Команда школи посіла ІІ місце в районних змаганнях з футзалу памяті тренера А.Г.Свистунова серед хлопців 8-9 класів.
- Команда школи посіла ІІI місце в I районному етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед хлопців 1999 р.н. 
- Василенко Денис посів І місце у чемпіонаті області з армспорту серед юнаків 1999 р.н. та молодших у ваговій категорії +75 кг на правій та лівій руках.

 

ДОСЯГНЕННЯ В ХУДОЖНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

-  Ольховська Єлизавета I місце у Відкритому чемпіонаті м. Харкова з черліденгу категорія дует 8-10 років.
-  Новосел Артем  I місце у Відкритому чемпіонаті м. Харкова з черліденгу категорія дует 8-10 років.
-  Козаченко Аніта I місце у першому етапі районного конкурсу читців "Іду душею до Тараса".
-  Губська Яна II місце у першому етапі районного конкурсу читців "Іду душею до Тараса".
-  Білецька Аліна I місце у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія" ("Найкращий читач України-2017").
-  Губська Даша I місце у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія" ("Найкращий читач України-2017").
-  Костюк Вікторія II місце у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія" ("Найкращий читач України-2017").
-  Микитченко Поліна I місце у конкурсі малюнків "Професії моєї сім'ї"
-  Штоюнда Дмитро II місце в районній виставці малюнків "Люблю тебе, мій рідний край!"
- Команда "Сусіди" II місце у зональному етапі обласного фестивалю серед юних пожежників-рятівників.
 
 
Фото дня
Наше опитування
Оцініть від 1 до 5 наші шкільні заходи...
Всього відповідей: 134
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
СЛОВА ДОПОМАГАЮТЬ
ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
PISA-2018
БЕЗПЕКА ТА ДОВІРА

Copyright MyCorp © 2018